Jak działa filmowa agencja reklamowa?

Szukałeś kiedyś reklamowej agencji filmowej, jednak po poznaniu pracowników i dłuższym zastanowieniu rezygnowałeś ze współpracy przez nie do końca odpowiadającą Ci atmosferę? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Z nami taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca!

Nazwa naszej filmowej agencji reklamowej mówi sama za siebie The Reel Friends, czyli w wolnym tłumaczeniu przyjaciele od zadań specjalnych. Jesteśmy grupą świetnie zgranych artystów, ludzi z pasją, uwielbiających swoją pracę i chętnie podejmującymi się każdej współpracy. Naszym atutem jest również komunikatywność. Wiemy i doskonale rozumiemy, jak ważnym aspektem podczas tworzenia świetnych spotów reklamowych jest komunikacja. Właśnie dlatego dbamy o kontakt z każdym z naszych klientów.

Naszą misją jest zrozumienie potrzeb i pragnień każdego klienta, a następnie znalezienie odpowiedzi i rozwiązania indywidualnie dopasowanego do każdego z nich.

Nazywamy się przyjaciółmi, bo już nasze początki wywodzą się od przyjaźni. Założycielki firmy – Milena Gronau – Kozyra i Karola Kowalczyk spędziły ponad dekadę w największej komercyjnej firmie produkcyjnej w Polsce. Ich ogromne kompetencje z zakresu praktycznie każdego działu związanego z procesem produkcyjnym pozwalają dogłębnie przyjrzeć się każdemu zleceniu, a tym samym stworzyć każdorazowo unikatowy format sztuki fotograficzno filmowej.

Jeśli chcesz poznać nasz zespół i przekonać się na własnej skórze, jak to jest pracować z profesjonalistami koniecznie skontaktuj się z nami i umów na sesję. Gwarantujemy współpracę pełną profesjonalizmu oraz niestandardowe podejście do każdego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *